Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 11.01.2018

Bezpieczeństwo Przemysłu Morskiego

Bezpieczeństwo przemysłu morskiego będzie tematem forum organizowanego przez PZULAB i Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną sp. z o.o., które odbędzie się 24 stycznia 2018 roku w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii w Gdyni.

 

 

W dobie globalizacji bezpieczeństwo w gospodarce morskiej stało się niezwykle ważnym i odrębnym przedmiotem zainteresowania przemysłu. Porty i ich najbliższe otoczenie stanowią wrażliwy punkt w łańcuchu transportowym i produkcyjnym. Szczególną uwagę zyskują systemy zarządzania bezpieczeństwem przemysłowej infrastruktury krytycznej oraz rozwiązania pozwalające na wczesną detekcję, analizę oraz przeciwdziałanie ryzykom w sektorze morskim. Te oraz inne zagadnienia będą tematem przewodnim I Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego.

 

 

Zaproszeni Prelegenci to naukowcy oraz eksperci z Akademii Morskiej, Politechniki Gdańskiej, a także przedstawiciele Gdańskiej Stoczni Remontowej S.A., Naftoport sp. z o. o., PZU LAB S.A., TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych  oraz PZU S.A. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Pan Marek Gróbarczyk.