• 14KWI 2021

  • Webinar: SelectUSA. Demystifying Investment in the USA: Steps for Success

American Investor Desk przy AmCham, U.S. Commercial Service oraz CASE - Council for American States in Europe mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu SelectUSA 2021, które odbędzie się online w dniu 22 kwietnia 2021, w godzinach 15:00 – 16:30.

SelectUSA. Demystifying Investment in the USA: Steps for Success to spotkanie dla wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojego biznesu w Stanach Zjednoczonych.

W trakcie 90 minut będziecie Państwo mogli wysłuchać wystąpień naszych ekspertów, którzy opowiedzą o czynnikach pozwalających planować skuteczną ekspansję na rynek USA oraz wziąć udział w części networkingowej z przedstawicielami instytucji współorganizujących wydarzenie, Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce, osobami reprezentującymi wybrane Stany (EDO) oraz innymi uczestnikami wydarzenia.

SelectUSA to międzynarodowy program wspierający przedsiębiorców w procesie inwestycyjnym, w szczególności poprzez dostarczanie informacji, łączenie przedsiębiorców
z poszczególnymi agencjami stanowymi (EDO) i pomoc w prawidłowym rozumieniu przepisów federalnych.

Spotkanie jest darmowe dla wszystkich przedsiębiorców, jednak ilość miejsc na spotkanie jest ograniczona. Zarejestruj się już dziś: https://amcham-pl.glueup.com/event/select-usa-2021- demystifying-investment-in-the-usa-steps-for-success-35207/