• 01WRZ 2021

  • Forum Akademicko-Gospodarcze „Współpraca nauki i biznesu siłą napędową Pomorza”

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku oraz Fundacją Interizon mają zaszczyt zaprosić na Forum Akademicko-Gospodarcze „Współpraca nauki i biznesu siłą napędową Pomorza”, które się odbędzie 10 września 2021r. w godz. 10.00-14.00 w siedzibie uczelni, przy al. Grunwaldzkiej 238A w Gdańsku.

Podczas Forum przybliżymy Państwu jak istotną rolę pełni współpraca nauki i biznesu w budowaniu gospodarki oraz co możemy zrobić wspólnie by ten cel osiągnąć. Poznają Państwo potencjał Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, a także możliwości podjęcia współpracy przy projektach innowacyjnych oraz B+R, w zakresie organizacji staży i praktyk, realizacji prac dyplomowych odpowiadających na potrzeby przedsiębiorców oraz współpracy przy tworzeniu programów studiów w ramach Rady Programowej WSB.

W ostatniej części programu zaprosimy do dyskusji z przedstawicielami nauki i biznesu, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i dobrych praktykach.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajduje się w załączonym programie.  

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację pod linkiem: www.wsb.pl/gdansk/naukaibiznes do 6 września.