• 10KWI 2024

  • zaPARKuj na wiosnę w PSSE - Dzień Otwarty

W dniu 8 maja czeka na Was wyjątkowe wydarzenie – dni otwarte Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pod hasłem zaparkuj na wiosnę w PSSE!

Będzie to niepowtarzalna okazja, by poznać tajniki rozwoju biznesu w regionie oraz spotkać się z przedstawicielami wielu innowacyjnych firm!

Znajdźcie nas w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym i dołączcie do naszej społeczności już od godziny 10:00!

Dowiecie się jak można uzyskać ulgę podatkową na inwestycję, poznacie firmy technologiczne, zaaplikujecie do programu akceleracyjnego, wysłuchacie inspirujących prelekcji, zwiedzicie GPNT i Centrum Programowania Robotów Przemysłowych, zjecie coś pysznego i wygracie nagrody w naszych konkursach!

Czekają na Was różnorodne strefy tematyczne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie:

💼 Strefa Inwestycji - Poznaj możliwości jakie daje #PolskaStrefaInwestycji

🚀 Strefa Innowacji - Odkryj najnowsze technologie i pomysły, które zmieniają przyszłość, a także poznaj najemców #GPNT

📚 Strefa Edukacji - Weź udział w lekcjach pokazowych w Centrum Programowania Robotów Przemysłowych, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności

💡 Strefa Startupów - Poznaj nasze programy akceleracyjne i dowiedz się, jak zrealizować swoje pomysły biznesowe

🌟 Strefa Inspiracji - Zainspiruj się prelekcjami ekspertów

🎉 Strefa Fun - Nie zabraknie również atrakcji rozrywkowych, zwiedzania GPNT, pokazów i możliwości relaksu dla całej rodziny!

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! To szansa, by odkryć potencjał Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej!

Zapiszcie datę – 8 maja w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym! Zapraszamy serdecznie!

Nasz Dzień Otwarty połączony będzie z inauguracją działalności Pomeranian Digital Innovation Hub, która odbędzie się nazajutrz – 9 maja 2024 r. w tym samym miejscu.

Czy wiecie czym są Europejskie Huby Innowacji Cyfrowych? Czy wiecie, jak sprostać cyfrowym wyzwaniom i zyskać przewagę konkurencyjną? Czy wiecie, że przejście przez drogę cyfrowej transformacji jest możliwe całkowicie bezpłatnie właśnie dzięki wsparciu Pomeranian DIH?

Już 9 maja będziecie mieli okazję do zapoznania się z Pomorskim Hubem Innowacji Cyfrowych, jego założeniami i ofertą. Dowiecie się jak uzyskać dostęp do specjalistycznych usług opartych na najnowszej wiedzy, doświadczeniu i technologii. Dowiecie się również o możliwościach przetestowania i wdrożenia innowacji cyfrowych w Waszych firmach. Podczas wydarzenia Partnerzy projektu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także zaprezentują usługi i rozwiązania dostępne w ramach Pomeranian DIH.

Tematem przewodnim Konferencji będzie cyfrowa transformacja dla MŚP.

Pomeranian EDIH kieruje swoją ofertę do firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oferując bezpłatne usługi w ramach pomocy de minimis.

Dołączcie do nas i poznajcie Waszych Partnerów w cyfrowej transformacji