Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 29.11.2019

Budujemy mosty dla rozwoju. Zapraszamy na konferencję dla szkół i przedsiębiorców

4 grudnia 2019 w Kwidzynie w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędzie się konferencja  „Edukacja i biznes – kluczowe partnerstwo”.

 

Pomorska Specjalna Strefy Ekonomiczna, EDU-Consulting Anna Wiechowska oraz Starostwo Powiatowe w Kwidzynie serdecznie zapraszają przedsiębiorców, dyrektorów szkół i przedstawicieli organów prowadzących szkoły z powiatów: kwidzyńskiego, malborskiego, nowodworskiego, sztumskiego, tczewskiego do udziału w konferencji. Celem konferencji jest wzmocnienie współpracy szkół z pracodawcami. Konferencja została objęta honorowym patronatem Starosty Powiatu Malborskiego, Starosty Powiatu Nowodworskiego, Starosty Powiatu Sztumskiego, Starosty Powiatu Tczewskiego. Zaplanowaliśmy też dla Państwa szkolenia: dla szkół i organów prowadzących – „Budowanie marki szkoły poprzez promocję i marketing we współpracy z biznesem”, które poprowadzi prof. Jan Fazlagić, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Natomiast dla przedsiębiorców – „Employer branding – czyli jak skutecznie budować markę i wizerunek firmy współpracując z oświatą”, które poprowadzi Marta Szadowiak, CEO w agencji Projekt PR.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, uprzejmie prosimy o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu do 29 listopada 2019 na adresy e-mail:

 

SZKOŁY I ORGANY PROWADZĄCE – edu@eduedukacja.edu.pl

 

PRZEDSIĘBIORCY – n.bojarska@strefa.gda.pl

 

lub przez formularz : https://evenea.pl/event/eib/

 

 

 

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o rejestrację w formularzu powyżej.

 

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW

Natalia Bojarska-Cieślukowska

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o.

n.bojarska@strefa.gda.pl, tel. 667 200 060

 

EDU-Consulting Anna Wiechowska

Oddział I: EDU-EDUKACJA Akademia Rozwoju Kadr Oświatowych

edu@eduedukacja.pl, tel. 880 544 057