Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 27.03.2020

Dalej wspieramy i akcję #WolneZasoby rozwijamy !

Jesteście cudowni! Nasi Inwestorzy, Partnerzy, Instytucje, Media !

 

Wszyscy, którzy zadeklarowali i okazali nam pomoc w informacji o naszej akcji #WolneZasoby.

 

Bardzo doceniamy nieustanny wysiłek aby pomóc i nieść wsparcie dla innych ludzi. Obecnie wysiłki wielu osób koncentrują się na dostarczeniu pomocy i niezbędnych zasobów do opanowania pandemii w Polsce i na świecie. Nasza akcja „Razem w walce z koronawirusem”, która jest skierowana do przedsiębiorców integruje wysiłki wielu ludzi i pomaga podjąć efektywne kontakty w realizacji nowych pomysłów biznesowych.

 

Przedsiębiorcy z naszej Strefy od samego początku pozytywnie odpowiedzieli na nasz apel i zadeklarowali pomoc i solidarne wsparcie różnego rodzaju zasobów. Do akcji włączyło się wiele firm i przekazywało dary bezpośrednio do szpitali. Wiele przedsiębiorstw wypełniło też nasz formularz na stronie internetowej. Mamy deklaracje o sprzęcie, powierzchniach magazynowych, druku 3d, ozonowaniu i słodkościach dla lekarzy i pacjentów szpitali i inne.

 

Za każde zgłoszenie serdecznie, z serca dziękujemy !

Wysyłamy także do każdego podziękowanie indywidualne mailem, a wszystkie zgłoszenia przekazaliśmy do Ministerstwa Aktywów Państwowych. Jeśli dysponują Państwo zasobami, które mogą być nadal pomocne, prosimy o zgłoszenie bezpośrednio na Platformę Zakupową Ministerstwa Zdrowia.

 

Jako Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, udostępniliśmy powierzchnię w Gdański Park Naukowo- Technologiczny do produkcji testów na koronawirusa, rozmawiamy z jednym z naszych klientów, który takie testy również chce produkować. Przymierzamy się także do produkcji przyłbic medycznych w naszym centrum druku 3D! Więcej szczegółów w tej sprawie już wkrótce!

 

Drodzy Partnerzy Medialni!

Dotychczas udało się opublikować informację o naszej akcji w kilkudziesięciu miejscach, było wiele udostępnień i deklaracji o konkretnej pomocy!  Dziękujemy bardzo wszystkim mediom, które wsparły nas w informacji o tej akcji! Jesteście z nami w każdym projekcie; informujecie, przekazujecie ważne idee i edukujecie o tym co ważne! Dzięki Wam udało się nam dotrzeć z przekazem do wielu przedsiębiorców na Pomorzu i Kujawach. Opublikowano dotychczas kilkanaście materiałów informacyjnych, dziesiątki postów i udostępnień w social mediach! :)

 

 

Dziękujemy także bardzo wszystkim naszym Partnerom, instytucjom otoczenia biznesu i nade wszystko wszystkim Inwestorem, którzy przekazali nam informacje i zaoferowali swoje.  

 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia i współpracę z każdym, kto wspiera naszą akcję #WolneZasoby!

 

Nie zwalniamy tempa i działamy dalej #wKONTAKCIE!