Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 30.03.2020

Dary dla szpitali dzięki akcji #WOLNEZASOBY

O odpowiedzialnym biznesie, który przekazuje dary bezpośrednio dla szpitali  w Toruniu i Bydgoszczy.

 

Bohaterowie na trudne czasy. Firma IMPORTACO POLAND z Białych Błot to kolejna firma, która wspiera akcję #WOLNEZASOBY. Zakład przesłał do bydgoskich i toruńskich szpitali swoje wyroby, w ramach pomocy dla personelu medycznego walczącego z epidemią koronawirusa. Akcję koordynuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu dzięki współpracy z firmą Polmozbyt Holding.

 

Firma IMPORTACO POLAND to międzynarodowa grupę z branży spożywczej, wyspecjalizowana w zakresie importu, produkcji i sprzedaży orzechów, owoców suszonych, produktów w polewie czekoladowej, przekąsek i podobnego rodzaju artykułów. Do placówek medycznych w regionie: Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy, Szpitala Miejskiego w Toruniu i Wojewódzkiego Szpitala Wojewódzki Zespolonego  - Oddział Obserwacyjno-Zakaźny -  Toruń trafiło blisko 1,5 tony wyrobów w postaci wysokoenergetycznych mieszanek orzechowo-owocowych.

 

Komunikat firmy IMPORTACO POLAND

„Kochani! Dzisiaj dołączyliśmy do akcji #wolnezasoby, dzięki której mogliśmy wesprzeć toruńskie i bydgoskie szpitale i naszych wspaniałych Medyków, których praca w tym trudnym okresie jest nieoceniona! Dziękujemy! Jesteśmy z Wami, wspieramy Was i dzielimy się tym, co mamy. Chcemy dostarczyć Wam trochę pozytywnej energii i tej energii niezbędnej do działania! Trzymamy kciuki i wiemy, że wspólnymi siłami to przetrwamy! Razem możemy naprawdę wiele! Nie zapominajmy o tym! Każdy z nas może pomóc - stosujmy się do zaleceń, dbajmy o siebie i o swoich bliskich i pomagajmy, gdy możemy.”

 

Przedsiębiorcy z Torunia i okolic:

Jeśli prowadzicie społecznie odpowiedzialny biznes  włączcie się do akcji. Razem możemy więcej.   Akcja „Razem w walce z koronawirusem #WOLNEZASOBY” to inicjatywa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Masz wolne zasoby? Podziel się i pomóż w walce z koronawirusem! Informacje o chęci włączenia się do akcjo można przesyłać na adres: kontakt@torun.direct

 

Możecie wpisywać Wasze zasoby produkcyjne, surowce, materiały, gotowe produkty, środków dezynfekujących, produktów BHP, sprzętu medycznego, udostępnienie powierzchni magazynowej, które jesteście w stanie przeznaczyć na walkę z pandemią. Zebrane dane przekażemy do odpowiednich służb, które w razie potrzeby będą kontaktować się z Wami w celu omówienia warunków współpracy.