Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 14.01.2020

Dołącz do „Dialogu Managerów” w Toruniu

Pracujesz jako manager w firmie produkcyjnej? I chcesz jeszcze skuteczniej motywować swoją załogę? Zatem Dialog Managerów 2020 jest dla Ciebie. 

 

Czym jest Dialog Managerów?

 

To pierwsza inicjatywa szkoleniowo-networkingowa w Kujawsko-Pomorskiem, którą kierujemy do osób na stanowiskach kierowniczych.  Dialog Managerów odbędzie się 18.03.2020 w Toruniu dzięki współpracy FlexHR, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu. Pomysłodawczyni idei, Emilia Szypryt, Dyrektor ds. Rozwoju we FlexHR tak mówi o przedsięwzięciu:

Na regionalnym rynku w Kujawsko-Pomorskiem jest sporo imprez biznesowych. Ale cały czas brakowało przestrzeni dla managerów. Dlatego uzupełniamy tę lukę. Dialog Managerów to wydarzenie przekrojowe dla osób kierujących pracą zespołów. 

 

Motywuj produkcję

 

Tegoroczną edycję Dialogu Managera adresujemy do kierowników produkcji. Wybór grupy docelowej nie jest przypadkowy.

W Kujawsko-Pomorskiem działa ponad 30 tys. firm produkcyjnych. Natomiast dotąd zatrudnieni w nich managerowie, aby móc wymieniać się doświadczeniami i zdobywać wiedzę musieli wyjeżdżać poza region. Poprzez Dialog Managera chcemy to zmienić. A jako że trudniejsze od zatrudnienia pracownika jest jego utrzymanie, dlatego temat tej edycji Dialogu brzmi „Motywuj produkcję” 

– mówi Joanna Gasek, Kierownik Oddziału Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Toruniu.

 

Co nas czeka podczas Dialogu Managerów?

 

Wydarzenie będzie składać się z dwóch części. W pierwszej zaproszeni goście w trakcie swoich prezentacji podzielą się swoimi doświadczeniami. W trakcie drugiej – wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do tego samego celem generowania nowych pomysłów w obszarze motywowania na produkcji i wzajemnego inspirowania się poprzez… dyskusje stolikowe przy kawie.

World Cafe to metoda wielokrotnie sprawdzona w konsultacjach społecznych. Polega na pracy przy stolikach, animowanych przez moderatora. Każda grupa w określonym czasie podejmuje konkretny aspekt motywowania na produkcji.  Po zakończeniu sesji każdy kierownik produkcji udaje się do innego stolika biorąc udział w kolejnych dyskusjach. Całość kończy się podsumowaniem zebranych pomysłów przez moderatorów

– wyjaśnia Marta Olszewska, Dyrektor Biura Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu.

Oczywiście nie zabraknie czasu na nawiązywanie kontaktów. Dialog Managerów to z jednej strony oficjalnie zaplanowane „dialogi”, jak np. w trakcie World Cafe. Z drugiej strony to także czas na rozmowy w kuluarach

– dodaje Emilia Szypryt.

 

Co, gdzie, kiedy?

 

Dialog Managerów | Motywuj produkcję

18.03.2020, Toruń, Hotel Filmar w Toruniu

Bilety oraz rejestracja:  dialogmanagerow.pl

 

Uwaga! Bilety Early Birds obowiązują tylko do 02.02.2020.