Bezpłatne kursy: Programowanie i obsługa procesu druku 3D – poziom podstawowy

 

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz nauczycieli na nieodpłatne kursy pt.: „Programowanie i obsługa procesu druku 3D – poziom podstawowy” realizowane w ramach projektu pn.: „VKR 37578 - Industrial Robots Programming Centre - education for Industry 4.0” współfinansowanego ze środków Fundacji Villum.

Kursy odbędą się w Centrum Programowania Robotów Przemysłowych w Gdańsku, które znajduje się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, bud. C, sala 2.13 A.

Kurs wakacyjny dla nauczycieli – sierpień 2024
zgłoszenia do 14.08.2024 r.

Grupa 5 – nauczyciele
20-23.08.2024, godz. 10.00 – 15.00
Egzamin sprawdzający, wręczenie zaświadczeń i zakończenie kursu w ostatnim dniu zajęć.
 
 

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w kursie prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego zeskanowanie i wysłanie na adres: a.pawlowska@strefa.gda.pl do terminu przyjmowania zgłoszeń. W treści maila proszę o wybór preferowanej grupy. W przypadku braku zebrania pełnej grupy (8 osób) na dany termin szkolenia, uczestnikowi zaproponowany zostanie inny termin. 

W Formularzu zgłoszeniowym można zaznaczyć zainteresowanie wszystkim kursami dostępnymi w projekcie. W momencie wysłania deklaracji zobowiązujecie się Państwo do udziału w wybranym kursie. Po otrzymaniu potwierdzenia i szczegółów dotyczących kursu zapraszamy na zajęcia.

W celu skorzystania z nieodpłatnych kursów należy uczestniczyć w 80% zajęć. Respektowane będą tylko wypadki losowe nieobecności.


KONTAKT
Agnieszka Pawłowska
Specjalista ds. administracyjnych | Dział Inwestycji Strefowych
691 804 010 | a.pawlowska@strefa.gda.pl