Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 16.03.2020

#WolneZasoby - włącz się do akcji „Razem w walce z koronawirusem”

Przedsiębiorcy : Prosimy o informacje w sprawie Państwa  zasobów, które możecie przekazać innym!

 

Poniżej, w linku znajduje się prosty formularz opisujący Państwa zasoby, które możecie przekazać do działań wspierających walkę z koronawirusem w Polsce. Zgromadzone dane zostaną przekazane do Ministerstwa Aktywów Państwowych, KPRM i służb koordynujących dalsze działania. Z góry dziękujemy za Państwa zainteresowanie i przekazane wszelkie informacje.

Wspólnie damy radę! #BądźmyRazem #PolskaStrefaInwestycji

 

Paweł Lulewicz – Wiceprezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zachęca wszystkich przedsiębiorców ze Strefy (ale nie tylko), do wzięcia udziału w akcji „Razem w walce z koronawirusem”:

 

„W związku z zagrożeniem koronawirusem również nasza Strefa przyłączyła się do działań wspierających walkę z tym powszechnym zagrożeniem. Wielu z Was zgłasza chęć pomocy dlatego postanowiliśmy usystematyzować naszą komunikację. Poniżej udostępniamy aplikacje w której można opisać #WspólneZasoby: zasoby produkcyjne, surowce, materiały, gotowe produkty, środki dezynfekcyjne, produkty BHP, sprzęt medyczny, ale także np. udostępnienie powierzchni magazynowej - wszystko co jesteście w stanie przeznaczyć na walkę z pandemią. Zebrane dane przekażemy do odpowiednich służb, które w razie potrzeby będą kontaktować się z Wami w celu omówienia warunków współpracy. Dziękuję za wszelkie informacje i gotowość do współpracy”.

 

FORMULARZ: TUTAJ

 

 

 

Polecamy także informacje dla przedsiębiorców na stronie Ministerstwa Rozwoju: 

 

Przedsiębiorco! Zobacz, na jakie wsparcie w związku z zagrożeniem koronawirusem możesz liczyć: 

Polecamy także stronę: 
https://www.biznes.gov.pl/pl/aktualnosci/koronawirus-najwazniejsze-informacje-dla-przedsiebiorcow