Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o.

Oddział w Toruniu


Biuro we Włocławku

Powered by googlemaps gen (it) & Enable javascript chrome#gmap_canvas img{max-width:none!important;background:none!important}
  • Przemysław Sztandera

    Prezes Zarządu

    Ekonomista, ekspert od zarządzania ryzykiem kredytowym, finansowym, operacyjnym i rynkowym, członek kilku zarządów i rad nadzorczych, specjalista od zarządzania zmianą oraz Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych Aktywów Niepublicznych. 

  • Maciej Kazienko

    Wiceprezes Zarządu

    Ekspert z zakresu finansowania infrastrukturalnych inwestycji w ochronie środowiska, odnawialnych źródeł energii a także z obszaru ocen oddziaływania na środowisko. Posiada doświadczenie w kierowaniu jednostkami sektora finansów publicznych, a także sprawowaniu funkcji w organach kontrolnych spółek skarbu państwa. 

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

  • Dział Inwestycji Strefowych

    ul. Trzy Lipy 3 (budynek B, IV piętro), 80-172 Gdańsk 
    Tel: 58 740 43 00 
    Email: invest@strefa.gda.pl 

    Jacek Formela  - Dyrektor Działu Inwestycji Strefowych | Radca Prawny
    Tel: 601 670 204 
    E-mail: j.formela@strefa.gda.pl

    Joanna Gasek - Zastępca Dyrektora Działu Inwestycji Strefowych | Kierownik Oddziału w Toruniu 
    Tel: 605 676 600                   
    E-mail: j.gasek@strefa.gda.pl          

  • Dział Organizacyjno-Prawny

    ul. Trzy Lipy 3 (budynek B, IV piętro), 80-172 Gdańsk 
    Tel: 58 740 43 00 
    Email: sekretariat@strefa.gda.pl 

    Marek Stanke - Prokurent | Dyrektor Działu Organizacyjno-Prawnego  
    Tel: 58 740 43 00
    E-mail: m.stanke@strefa.gda.pl

  • Zespół ds. pozyskiwania inwestorów

    Województwo pomorskie: 
    ul. Trzy Lipy 3 (budynek B, IV piętro), 80-172 Gdańsk 
    Tel: 58 740 43 00 
    Email: invest@strefa.gda.pl 

    Igor Nagraba – Kierownik Zespołu ds. Pozyskiwania Inwestorów oraz Współpracy Międzynarodowej 
    Tel: 601 673 144 
    E-mail: i.nagraba@strefa.gda.pl 

    Jarosław Szponarski – Project Manager  
    Tel.: 697 722 880 
    E-mail: j.szponarski@strefa.gda.pl 

    Anna Korczak – Specjalista ds. pozyskiwania inwestorów oraz współpracy międzynarodowej
    Tel: 669 507 010 
    E-mail: a.korczak@strefa.gda.pl  

    Paula Tęcza – Samodzielny pracownik ds. pozyskiwania inwestorów oraz współpracy międzynarodowej
    Tel.: 6037 00 050
    E-mail: p.tecza@strefa.gda.pl 

    Województwo kujawsko-pomorskie
    Oddział w Toruniu

    ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń 
    Tel: 56 653 00 47 
    E-mail: torun@strefa.gda.pl      

    Joanna Gasek - Zastępca Dyrektora Działu Inwestycji Strefowych 
    Tel: 605 676 600                   
    E-mail: j.gasek@strefa.gda.pl                      

    Katarzyna Adamska - Project Manager 
    Tel: 885 600 030            
    E-mail: k.adamska@strefa.gda.pl     

    Weronika Leszniewska - Specjalistka ds. pozyskiwania inwestorów oraz współpracy międzynarodowej
    Tel: 799 286 999               
    E-mail: w.leszniewska@strefa.gda.pl                     

    Oddział we Włocławku
    ul. Brzeska 6, pok. 37, 87-800 Włocławek 
    E-mail: wloclawek@strefa.gda.pl 

    Wiktor Kowalski – Specjalista ds. pozyskiwania inwestorów oraz współpracy międzynarodowej 
    Tel: 601 975 570 
    E-mail: w.kowalski@strefa.gda.pl    

  • Biuro Promocji

    ul. Trzy Lipy 3 (budynek B, IV piętro), 80-172 Gdańsk 

    Monika Fabich - Project Manager ds. Komunikacji i Marketingu
    tel. 58 740 43 31 
    m.fabich@strefa.gda.pl

  • Zespół ds. obsługi inwestora

    ul. Trzy Lipy 3 (budynek B, IV piętro), 80-172 Gdańsk 
    Tel: 58 740 43 00 
    Email: sekretariat@strefa.gda.pl 

    Wiktoria Mazur-Magier -  Główny Specjalista ds. Prawnych 
    Tel: 667 200 010 
    E-mail: w.mazur-magier@strefa.gda.pl

    Anna Konopka -  Główny Specjalista  
    Tel:  601 771 113 
    E-mail: a.konopka@strefa.gda.pl

    Katarzyna Welzant - Menadżer ds. pomocy publicznej  
    Tel: 603 973 711 
    E-mail: k.welzant@strefa.gda.pl

    Dominika Kazimierczyk – Specjalista ds. pomocy publicznej
    Tel: 603 989 422 
    E-mail: d.kazimierczyk@strefa.gda.pl 

  • Gdański Park Naukowo – Technologiczny

    Gdański Park Naukowo – Technologiczny
    ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
    tel: 58 740 42 00 | fax: 58 739 61 18
    E-mail: office@gpnt.pl
    www.gpnt.pl

    Radosław Wika - Dyrektor Działu Parków Naukowo - Technologicznych  
    Tel: 58 740 42 00 
    E-mail: r.wika@strefa.gda.pl

  • Key Account Manager

    Key Account Manager
    ul. Trzy Lipy 3 (budynek B, IV piętro), 80-172 Gdańsk 

    Katarzyna Wyszkowska 
    Tel: 601 082 888
    E-mail: k.wyszkowska@strefa.gda.pl

  • Bałtycki Port Nowych Technologii

    Bałtycki Port Nowych Technologii
    ul. Czechosłowacka 3, 81-336 Gdynia
    tel:  603 613 338 | 603 833 331
    E-mail: bpnt@strefa.gda.pl

    Anna Różycka - Zastępca Dyrektora Działu Parków Naukowo - Technologicznych  
    Tel: 669 982 880
    E-mail: a.rozycka@strefa.gda.pl

  • Zespół ds. Szkolnictwa Zawodowego

    Damian Orzeł – Główny Specjalista – Koordynator ds. promocji szkolnictwa
    Tel: 603 337 070
    E-mail: d.orzel@strefa.gda.pl

    Monika Kurska – Główny Specjalista ds. Centrum Programowania Robotów Przemysłowych
    Tel: 603 655 165
    E-mail: m.kurska@strefa.gda.pl

    Natalia Bojarska-Cieślukowska – Główny Specjalista ds. szkolnictwa
    Tel: 667 200 060
    E-mail: n.bojarska@strefa.gda.pl

  • Inspektor Ochrony Danych Osobowych

    Inspektor Ochrony Danych Osobowych
    ul. Trzy Lipy 3 (budynek B, IV piętro), 80-172 Gdańsk 
    RODO@strefa.gda.pl

  • Dział Obsługi Technicznej

    Dział Obsługi Technicznej
    ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
    Tel: 58 740 42 51 / 52 / 53
    Email: bot@strefa.gda.pl 

    Krzysztof Chajewski - Dyrektor Działu Obsługi Technicznej
    Tel: 603 700 020
    E-mail: k.chajewski@strefa.gda.pl

    Artur Żywuszko - Główny Specjalista ds. utrzymania majątku
    Tel: 601 085 000
    E-mail: a.zywuszko@strefa.gda.pl

    Jakub Doniec - Specjalista ds. techniczno-inwestycyjnych
    Tel: 607 778 117
    E-mail: j.doniec@strefa.gda.pl

    Anna Lesiak – Główny Specjalista ds. techniczno-inwestycyjnych
    Tel: 607 700 010
    E-mail: a.lesiak@strefa.gda.pl