Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 10.09.2018

Logistyka Future 2 to 5 - 19 września w Sopocie

Dołącz do interdyscyplinarnej dyskusji o perspektywach rozwoju logistyki na najbliższe lata. 

 

  • Jak blockchain wpłynie na branżę?
  • W jaki sposób wykorzystywany jest Internet of Things?
  • Czy nowe systemy fizycznego zarządzania przestrzenią zrewolucjonizują rynek?
  • Jak zarządzać innowacją na poziomie ludzkim?
  • Jak rozwój e-commerce wpływa na logistykę?

Te pytania pojawiają się w branży logistycznej od niedawna. Wraz z praktykami rynku – osobami, które kształtują megatrendy i nowa rynkową rzeczywistość postanowiliśmy poszukać na nie odpowiedzi i zajrzeć w realną przyszłość rynku!

 

Wśród prelegentów między innymi: Paweł Lulewicz, Wiceprezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Andries Retief, Head of Operations Excellence for Central & Eastern Europe, DHL;Ralph Talmont, Katalizator innowacji, autor i consultant; Piotr Wąs, Dyrektor Zarządzający, SpaceFactory; Tom Listowski,Partner, Dyrektor Działu Przemysłowego i Magazynowego, Cresa; Damian Kolata, Senior Business Development Manager, Fiege Logistik; Monika Duda, Head of Industrial & Logistics Agency, M4 Real Estate.

 

Spotkania w formule Future 2 to 5 to przestrzeń, w której zaproszeni prelegenci i goście będą dyskutować o konkretnych kierunkach rozwoju, istniejących możliwościach technologicznych i zmianach, które czekają branżę w perspektywie najbliższych 2 do 5 lat.

 

19 września, Grand Hotel, Sopot, zapraszamy!  

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie http://bluevine.pl/konferencja/logistyka-produkcja-future-2-to-5-sopot/