Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 12.02.2020

Nowi laureaci znaku jakości „Made in Toruń” !

11 lutego 2020 roku 24 firmy dołączyły do grona laureatów znaku jakości Made in Toruń. Są to biznesowe przedsięwzięcia reprezentujące różne branże i sektory rynkowe.  Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 11 lutego w Restauracji monka.

 

Była to już szósta gala rozdania znaków jakości Made in Toruń. Do tej pory nagrodzone zostały 134 przedsiębiorstwa. Celem przedsięwzięcia jest promocja toruńskich produktów i usług. Na liście wyróżnionych znaleźć można zarówno duże firmy, reprezentujące miasto w całym kraju, jak i małe, rodzinne biznesy, które wyróżniają się jakością i są doceniane przez mieszkańców. Projekt prezentuje najlepsze toruńskie produkty i usługi, wspiera rozwój lokalnych firm, a także upowszechniania dobre praktyki w biznesie, zachęcając do wprowadzania systemów jakości w zarządzaniu. Organizatorem wydarzenia jest projektu Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Znak „Made in Toruń” to rekomendacja wzmacniająca zaufanie klientów i wiarygodność toruńskich firm w relacjach biznesowych.

 

Mam nadzieję, że ten znak – Made in Toruń – będzie Państwu zawsze przypominał o Waszych toruńskich korzeniach i że będzie to kolejny powód, aby z dumą mówić: „Jesteśmy z Torunia, miasta w którym urodził się Mikołaj Kopernik i w którym padają rekordy świata.” – gratulował laureatom prezydent Torunia Michał Zaleski.

 

Natomiast Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu pokazuje ogromną siłę toruńskich przedsiębiorców i podkreśla rolę miasta jako ważnego partnera biznesowego :

- Mam przyjemność ogłosić, że kolejne lokalne produkty i usługi uzyskały certyfikat Made in Toruń. Na  gali nagrodzone zostały m.in.  firmy z branży handlowej, gastronomicznej, hotelarskiej, medycznej, edukacyjnej, HR oraz organizacji eventów – dodaje.

 

Miło jest nam poinformować, iż w gronie laureatów znalazła się firma FlexHr, wyróżniona za  baterię narzędzi psychometrycznych badająca talenty kandydatów. Firma FlexHR jest naszym partnerem w wielu projektach związanych z rozwojem kadr na Kujawach. Serdecznie gratulujemy!

 

O nagrodzie „Made in Toruń”:

O prawo do używania znaku „Made in Toruń” mogą ubiegać się firmy mające w swojej ofercie produkty lub usługi odznaczające się najwyższą jakością. Regulamin znaku stanowi także, że wnioskodawca musi spełniać dwa z trzech kryteriów: produkt jest wytwarzany lub usługa jest świadczona na terenie Torunia, pomysł/idea produktu lub usługi powstała w Toruniu, produkt lub usługa sprzedawana jest przynajmniej na terenie miasta. Ideą programu jest promocja lokalnych przedsiębiorstw, a także ich wspieranie w zakresie marketingu.

 

Wszystkie firmy, które cechują się jakością i wysoką kulturą biznesową, a ich działalność jest związana z Toruniem, mogą ubiegać się o przyznanie znaku. Aby przystąpić do kolejnego naboru, należy wypełnić ankietę, która znajduje się na stronie www.madeintorun.pl i przesłać ją do Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.