Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 09.03.2020

Przemysław Sztandera w telewizji wPolsce.pl

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu Anny Raciniewskiej, której gościem był z Przemysław Sztandera, prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na antenie telewizji wPolsce.pl.

 

Telewizja wPolsce.pl to kanał publicystyczno - informacyjny, którego atutem są osobowości autorów i wyjątkowe podejście do widzów. Wielość form interaktywnych w każdym elemencie programu oraz eksponowanie oryginalnych osobowości prowadzących to specyfika wPolsce.pl. Misją kanału jest wyjaśnianie pojęć, a także opowiadanie widzom o polityce, historii i społeczeństwie w sposób wskazujący na wagę tradycyjnych wartości oraz współczesnego patriotyzmu. Nowatorska formuła „Gorących Pytań” cieszy się dużym zainteresowaniem Widzów. Co 15 minut  w studiu pojawiają się nowi goście, którzy wraz z prowadzącymi „Gorące Pytania” dyskutują i spierają się na zadane „Gorące Pytanie.

 

Kanał w Polsce.pl jest dostępny w Internecie oraz w ofercie operatorów kablowych i na platformie Cyfrowego Polsatu.

 

WYWIAD GOSPODARCZY: Prowadzący program zapraszają do studia ekspertów z różnych instytucji. Poruszają tematy dotyczące finansów i gospodarki.

 

Tytuł audycji: Czy Pomorska Strefa Ekonomiczna zbuduje roboty?

 

Link do audycji telewizyjnej:

 

http://wpolsce.pl/gospodarka/10971-wywiad-gospodarczy-czy-pomorska-strefa-ekonomiczna-zbuduje-roboty-gosc-przemyslaw-sztandera