Wstecz

Strefa Wsparcia Kryzysowego

Strefa Wsparcia Kryzysowego

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna powołała Zespół ds. Tarczy Antykryzysowej


Trwająca w Polsce epidemia COVID -19, to trudne wyzwanie dla nas wszystkich. Zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie płynności finansowej oraz miejsc pracy, to trudne decyzje i problemy, z jakimi muszą Państwo mierzyć w obecnej sytuacji.


W obliczu tych zagrożeń Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie, pragnie zaoferować Państwu, eksperckie doradztwo i wsparcie. Stąd wynika decyzja o powołaniu specjalnego Zespołu ds. Tarczy Antykryzysowej, który składa się ze specjalistów z różnych dziedzin. Zespół posiada szeroką wiedzę i doświadczenie, które pozwoli na efektywne wsparcie Państwa w tym trudnym czasie.


Nasz Zespół ds. Tarczy Antykryzysowej, oferuje Państwu możliwość bezpłatnych, kompleksowych konsultacji finansowych oraz prawno–podatkowych a także udziela informacji o dostępnych instrumentach wsparcia i narzędziach w ramach Tarczy Antykryzysowej.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod emailem: tarcza@strefa.gda.pl 

 

 

Rekomendowane źródła informacji o Tarczy Antykryzysowej:


Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem
Antykryzysowym dla Przedsiębiorców pdf


Jednocześnie zgodnie z wcześniejszymi informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej, polecamy Państwu korzystanie z informacji dostępnych na stronach państwowych instytucji dedykowanych wsparciu dla przedsiębiorców. Na stronach ministerstw (www.gov.pl), znajdą Państwo komplet informacji o rozwiązaniach, za które odpowiadają instytucje publiczne i agencje, takie jak ZUS, KAS, ARP, BGK, i inne.


Specjalny serwis www o Tarczy Antykryzysowej:


Z uwagi na złożoność wielu mechanizmów pomocowych oraz szeroką gamę oferowanych w pakiecie produktów (od ulg, przesunięć terminów, po programy umożliwiające pozyskanie środków na utrzymanie przedsiębiorstwa w kryzysie czy zrekompensowanie utraconych dochodów), strona będzie cały czas ewoluowała, więc zachęcamy do systematycznego odwiedzania: https://www.gov.pl/web/tarczaantykryzysowa/o-tarczy


Infolinia o Tarczy Kryzysowej:


Oprócz korzystania z infolinii, która ruszyła 2 kwietnia 2020, wszyscy użytkownicy strony jak przedsiębiorcy, pracownicy oraz inne instytucje – mogą też wysyłać pytania na skrzynkę


INFOLINIA: https://www.gov.pl/web/tarczaantykryzysowa/kontakt