Firma 2M Project Management Sp. z o.o. powstała przez połączenie doświadczenia trzech osób: Michała Krasińskiego, Mariusza Woszczyka i Radosława Szczerbę. Wszyscy wywodzą się z szeroko rozumianej branży budowlanej.

Michał Krasiński przez ponad 10 lat prowadził i współtworzył jedną z największych polskich firm zajmujących się nadzorowaniem procesu budowlanego, począwszy od przygotowania procesu przetargowego, poprzez nadzór nad realizacją, a skończywszy na pomocy przy procesie odbioru i przekazania do użytkowania różnych obiektów budowlanych, w tym m.in.: przemysłowych, logistycznych, budynków biurowych, mieszkalnych, galerii handlowych, itp.

Mariusz Woszczyk legitymuje się przeszło 20 letnim doświadczeniem w wykonawstwie robót budowlanych. Jeszcze do niedawna był w zarządzie dużej polskiej spółki budowlanej, odpowiadając w niej za cały proces wykonawczy.

Radosław Szczerba posiada blisko 10 letnie doświadczenie w budownictwie, m.in. w zakresie zarządzania inwestycjami budowlanymi, organizowania nadzoru inwestorskiego oraz doradztwa technicznego.

Sądzimy, że dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia osób współtworzących spółkę 2MPM, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom w pełni kompleksową usługę consultingową, polegającą na obsłudze procesu budowlanego, począwszy od pomocy w wyborze terenów pod inwestycję ich analizy technicznej, poprzez proces przetargowy, a skończywszy na nadzorze i kontroli na etapie realizacji. Oferujemy pełne wsparcie i pomoc w procesie uzyskiwania pozwolenia na użytkowanie i w procesie przekazywania Inwestorowi lub Najemcy gotowego obiektu. Posiadając wiedzę i doświadczenie z obu stron procesu budowlanego, tj. od strony nadzorowania oraz od strony wykonawczej, jesteśmy w stanie zaoferować w pełni kompletną usługę.

Inżynierowie i specjaliści pracujący z nami posiadają bogate doświadczenie, zdobyte przy nadzorowaniu i realizacji wielu inwestycji budowlanych. Współpracujemy tylko ze sprawdzoną i doświadczoną kadrą inżynierską.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę https://2mpm.pl/

Zachęcamy do obserwowania nas na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/2m-project-management/posts/?feedView=all&viewAsMember=true

Pliki do pobrania