DEKPOL BUDOWNICTWO - jako generalny wykonawca na przestrzeni lat osiągnęliśmy wiodącą pozycję w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych, logistycznych, handlowych, użyteczności publicznej, a także mieszkaniowych oraz hotelowych.

Wyróżnia nas 30-letnie doświadczenie, profesjonalny zespół składający się z ponad 400 osób (w tym inżynierowie, operatorzy, montażyści i pracownicy budowlani). Dysponujemy własnym parkiem maszynowym działu robót ziemnych i drogowych składającym się z ponad 100 jednostek nowoczesnego sprzętu. W ramach realizowanych projektów budowlanych szeroko wykorzystujemy prefabrykaty betonowe oraz konstrukcje stalowe produkowane w zakładach Grupy Kapitałowej DEKPOL w Pinczynie, Toruniu i Działdowie.

W ramach generalnego wykonawstwa specjalizujemy się w realizacji projektów od podstaw, jak również zajmujemy się przebudową i rozbudową obiektów. Oferujemy swoje usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż do wykonawstwa „pod klucz”. Sukcesywnie rozwijamy usługę „Projektuj” a także „Zaprojektuj i Wybuduj”.

Z sukcesem realizujemy projekty zarówno w kraju i za granicą. Nasze wartości oparte na partnerstwie pozwoliły zdobyć zaufanie, pozyskać realizacje i nawiązać stałą współpracę z takimi firmami jak: LPP, 7R, Panattoni, IKEA, Leroy Merlin, RWS, Volkswagen, Mercedes, Michelin, CTP i Mercure.

Od kilkunastu lat współpracujemy z Inwestorami z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W tym czasie na terenie PSSE zrealizowaliśmy ponad 20 obiektów produkcyjnych i logistycznych między innymi dla: Flextronics, Akomex, Iglotex, Inter Metal, Kitron, Meblik, Panlink, RTE, Vetrex, Press Glass, BelBal, Gemalto, Uniq Logistic, Graal.

OFERTA DEKPOL BUDOWNICTWO:

  • kompleksowa realizacja inwestycji przemysłowych i logistycznych
  • projektowanie obiektów od projektu budowlanego, przez projekty wykonawcze
  • kompleksowa modernizacja, przebudowa i rozbudowa obiektów
  • opracowywanie koncepcji, wycen, wizualizacji, optymalizacji
  • doradztwo inwestycyjne
  • wyposażanie w urządzenia

Nasze biura mieszczą się obecnie w Gdańsku, Pinczynie i Poznaniu

KONTAKT

80-298 Gdańsk
ul. Budowlanych 31D
83-251 Pinczyn
ul. Gajowa 31

+48 58 560 10 84
info@dekpolbudownictwo.pl
www.dekpolbudownictwo.pl