Od ponad 70 lat firma HaskoningDHV Polska Sp. z o.o. świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe, doradcze oraz w zakresie zarządzania i nadzoru nad realizowanymi projektami, dbając o wysoką jakość i terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Blisko setka doświadczonych projektantów branży architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej, mechanicznej, sanitarnej i hydrotechnicznej, gwarantuje wielobranżową i kompleksową obsługę oraz realizację na każdym etapie inwestycji.

Firma powstała w 1951 roku. Od tego czasu, działa w dziedzinie kompleksowego projektowania i doradztwa w zakresie budownictwa i gospodarki wodnej, biorąc udział w większości kluczowych projektów realizowanych na terenie Polski.

Od 2008 r. firma należy do grupy kapitałowej Royal HaskoningDHV, istniejącej na rynku międzynarodowym od 140 lat, zatrudniającej 6000 pracowników w ponad 30 krajach, świadczącej usługi konsultingowe i inżynierskie w zakresie transportu (w tym lotnictwa), budownictwa, przemysłu, planowania przestrzennego, środowiska i sektora wodnego, co daje jej nie tylko możliwość wymiany doświadczeń i potencjału, lecz także współpracy z ekspertami z całego świata.

KONTAKT:
Robert Kijak
ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa
M +48 797 308 504, T +48 22 531 34 03
www.haskoningdhv.pl