MCM Project to połączenie pasji do projektowania z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu obiektów przemysłowych.

MCM Project to Generalny Wykonawca kompleksowo realizujący inwestycje dla polskich i zagranicznych Inwestorów na terenie całego kraju.

Dzięki własnej pracowni projektowej uczestniczy już na początkowym etapie planowania budowy. Zespół architektów, konstruktorów oraz branżystów doświadczonych w projektowaniu  hal produkcyjnych i magazynowych pomaga w wyborze terenu pod inwestycje oraz tworzy wstępne koncepcje wraz z wizualizacjami i budżetem potrzebnym na jej realizacje.

Firma wykonuje projekty budowlane i techniczne oraz załatwia w imieniu Inwestora wszelkie formalności urzędowe niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Wiedza i doświadczenie zespołu realizacji MCM Project gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych prac przy zachowaniu bezpieczeństwa podczas procesu budowlanego oraz stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

MCM Project zrealizowało już ponad 150 inwestycji. Wśród nich są m.in.:

  • Wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej oraz rozbudowa zakładu o część produkcyjno-magazynową z częścią techniczną i socjalno-biurową oraz wiatą na odpady w Kłobucku o łącznej powierzchni 30.000 m²
  • Zaprojektowanie oraz budowa hali magazynowej wraz z budynkiem biurowym II kondygnacyjnym w Rzgowie o powierzchni 12.586 m²
  • Budowa hali produkcyjnej oraz magazynowej w Lublinie o łącznej powierzchni 11.376 m²
  • Zaprojektowanie oraz rozbudowa zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych w Lubieniu Kujawskim o powierzchni 8.100 m²
  • Budowa hali magazynowej we Włocławku o powierzchni 4.950 m²
  • Rozbudowa mroźni w Lęborku o powierzchni 2.944 m²
  • Potwierdzeniem dobrej współpracy oraz jakości naszej pracy są Inwestorzy, którzy wracają do nas z kolejnymi budowami.

MCM Project zaprasza do współpracy – BUDUJEMY PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU.