• Zarządzamy aktywami o wartości ponad 6 mld zł, a z naszych usług korzysta ok. 155  tys. klientów instytucjonalnych i indywidualnych.
  • Wyróżnia nas długoterminowa efektywność. Niezależni eksperci wielokrotnie uznawali Investors TFI za najlepszą firmę zarządzającą funduszami.
  • Wyróżnikiem Investors TFI jest też dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu Pracowniczymi Programami Emerytalnymi i Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.
  • Oferujemy możliwość długoterminowego oszczędzania przy wykorzystaniu Indywidualnego Konta Emerytalnego (IKE) oraz Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE)

Jesteśmy jedną z najczęściej nagradzanych za wyniki inwestycje firm zarządzających funduszami. Dziennik Rzeczpospolita od lat regularnie zalicza nas do grona najlepszych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w Polsce, przy czym cztery razy (w latach 2016-2019) uznał nas za najlepsze TFI. W 2022 roku utrzymaliśmy się w czołówce, zajmując czwarte miejsce w zestawieniu opublikowanym przez gazetę. Do grona najlepszych wielokrotnie zaliczały nas też Analizy Online, niezależna firma zajmująca się analiza rynku funduszy inwestycyjnych. W rankingu za 2021 rok znaleźliśmy się w pierwszej trójce najlepszych towarzystw funduszy inwestycyjnych w ocenie ekspertów Analiz Online. Nasze wyniki wielokrotnie doceniała też Gazeta Giełdy i Inwestorów PARKIET.

Oprócz efektywności wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu aktywami, w tym środkami gromadzonymi w Pracowniczych Programach Emerytalnych. Zespół Investors TFI od ponad dwudziestu lat prowadzi PPE. Zaufały nam zarówno duże przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje, jak i małe i średnie firmy prywatne. Dzięki temu wiemy jak wspomóc pracodawców na każdym etapie uruchamiania i prowadzenia tego typu programów.

Klientom indywidualnym oferujemy między innymi możliwość długoterminowego oszczędzania na Indywidualnym Koncie Emerytalnym lub Indywidualnym Koncie Zabezpieczenia Emerytalnego.

Sprawdź naszą ofertę!