zdjęcie

Jesteśmy zorientowaną na biznes firmą prawniczą, której celem jest dostarczanie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań prawnych dostosowanych potrzeb klientów.

Pracujemy w  interdyscyplinarnych zespołach, łącząc wiedzę specjalistyczną z podejściem biznesowym. Łączymy postęp technologiczny, doświadczenie i znajomość rynku, aby tworzyć nieszablonowe rozwiązania prawne i oferować naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Działamy w 6 kluczowych sektorach, co daje nam holistyczne spojrzenie na biznes: Energia, Usługi Finansowe,  Infrastruktura i Środowisko, Nieruchomości, Technologia, Handel i Przemysł. 

Kochański & Partners to firma znana z usług transgranicznych, współpracy międzynarodowej i programów wymiany wiedzy. Nasi doświadczeni prawnicy i eksperci podatkowi doradzają międzynarodowym firmom w zakresie rozpoczynania działalności w Polsce  lub w zakresie handlu z ich partnerami na całym świecie.

Nasze niekonwencjonalne rozwiązania są doceniane w prestiżowych międzynarodowych i polskich rankingach, m.in. The Legal 500, Chambers, IFLR 1000. Pod koniec ubiegłego roku zdobyliśmy główną nagrodę - The Lawyer European Award 2022 - za The Best Innovative Technology Initiative potwierdzając, że jesteśmy numerem 1 w Polsce jeśli chodzi o projekty prawne w Metaverse.

Jesteśmy członkiem The International Bar Association (IBA), wiodącej organizacji zrzeszającej międzynarodowych prawników, izby adwokackie i stowarzyszenia prawnicze, a także nowym sygnatariuszem The United Nations Global Compact, największej na świecie inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw.