Cresa Polska Sp. z o.o.

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców. Prowadzi działalność w ponad 60 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości oraz projektowania i zarządzania projektami. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście i Łodzi.

Usługi Działu powierzchni przemysłowych i magazynowych:
Wynajem powierzchni magazynowych

W oparciu o zebrane przez nas dane dotyczące potrzeb klienta, nasi specjaliści opracują ofertę zawierającą wstępne propozycje lokalizacyjne, cenowe i techniczne. Z uwagi na dostępność szerokiej oferty na wynajem powierzchni magazynowych, znalezienie odpowiedniej lokalizacji oraz wynegocjowanie korzystnych warunków stanowi fundament długotrwałego rozwoju i sukcesu firmy.

Magazyny typu build-to-suit (BTS) oraz build-to-own (BTO)

Koordynujemy procesy projektowania i budowania obiektów przemysłowo-logistycznych typu BTS (build-to-suit) oraz BTO (build-to-own) w optymalnej lokalizacji. Dzięki profesjonalnej wiedzy na temat polskiego rynku powierzchni magazynowych i gruntów inwestycyjnych oraz współpracy z wiodącymi firmami deweloperskimi i generalnymi wykonawcami, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zakup i sprzedaż gruntów

Nasi doradcy posiadają bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie gruntów inwestycyjnych. Specjalizujemy się w transakcjach zakupu i sprzedaży gruntów przeznaczonych pod zabudowę przemysłową i magazynową.

Doradztwo w zakresie Specjalnych Stref Ekonomicznych

Nasi doradcy pomagają w uzyskaniu pozwolenia na prowadzenie działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz ubieganiu się o pomoc publiczną w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od osób prawnych.

Więcej nawww.cresa.comwww.polskamagazyny.pl

Kontakt:

Michał Rafałowicz
Head of Pomeranian Region
michal.rafalowicz@cresa.com
Tel. kom.: +48 732 987 070

Siedziba główna:

Cresa Polska Sp. z o.o.
Warsaw Financial Center
Emilii Plater 53
00-113 Warszawa
Tel.: +48 22 470 70 70

Oddział w Trójmieście:

Cresa Polska Sp. z o.o.
Olivia Gate
Aleja Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk