Kancelaria brokerska Alfa Strategy Sp. z o.o. od 2009 roku prowadzi z sukcesami działalność brokerską na polskim rynku ubezpieczeń. Siedziba naszej kancelarii mieści się w Warszawie, jednakże dzięki centralnemu położeniu jesteśmy w stanie obsługiwać Klientów z terenu całego kraju. W rankingu Miesięcznika Ubezpieczeniowego za rok 2023 plasujemy się w pierwszej 50 największych firm brokerskich w Polsce.

Pomagamy naszym Klientom w bezpiecznym prowadzeniu biznesu. Oferujemy kompleksową obsługę wszystkich ryzyk ubezpieczeniowych, zarówno tych, które dotyczą ochrony mienia i działalności przedsiębiorstw, jak też tych, które dotyczą zdrowia i życia pracowników. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na świadczenie usług serwisu brokerskiego przy zachowaniu najwyższych standardów.

Naszymi Klientami są zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak też jednostki i przedsiębiorstwa samorządowe oraz międzynarodowe korporacje. Nie chwalimy się listą naszych Klientów, jednakże wielu z nich znacie Państwo z mediów i prasy branżowej.

Do dyspozycji naszych Klientów stawiamy zespół doświadczonych brokerów specjalizujących się w poszczególnych ryzykach ubezpieczeniowych, wspierany przez personel administracyjny. Korzystamy również z zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które ułatwiają bezpośrednią współpracę i zarządzanie ubezpieczeniami naszych Klientów.
 

Co nas wyróżnia?
Unikalne podejście do Klienta.
 Nie sprzedajemy ubezpieczeń. Dla naszych Klientów kupujemy spokój i bezpieczeństwo.

Szeroki zakres usług składających się na świadczony przez nas serwis brokerski.
W ramach stałej współpracy nasi Klienci uzyskują nie tylko adekwatną, co do zakresu i kosztów, ochronę ubezpieczeniową, ale również kompleksowy nadzór szkodowy, wsparcie w zakresie zarządzania ryzykiem i szereg usług dodatkowych pozwalających na skuteczne i świadome zabezpieczenie na wypadek nieoczekiwanych strat.

Zaangażowanie
Nasze hasło przewodnie brzmi „Napędzani wyzwaniem”. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu problemowi, jaki może pojawić się przy prowadzeniu biznesu, a który wymagać będzie pozyskania lub skorzystania z ochrony ubezpieczeniowej. Jako „AS” możemy być najlepszą kartą w talii Państwa atutów.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami:

Piotr Kaźmirski

Rafał Kula

Starszy broker ubezpieczeniowy
Prokurent

tel. +48 883 626 530
piotr.kazmirski@alfastrategy.pl

Starszy broker ubezpieczeniowy
Dyrektor ds. Ubezpieczeń Transportowych i Flotowych

tel. +48 668 031 629
rafal.kula@alfastrategy.pl