ECOVIS Legal Poland Pruś i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp. k. działa na polskim rynku prawniczym od 2002 r. Firma należy do międzynarodowej sieci świadczącej profesjonalne usługi doradcze w ponad 70 krajach na świecie. Zakres usług świadczonych przez Kancelarię obejmuje m. in. prawo spółek, gospodarcze, cywilne, finansowe i podatkowe.

Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wsparcia dotyczącego inwestycji zagranicznych. Przedsiębiorcom oferuje ponadto m.in. pomoc przy nabywaniu nieruchomości, przy negocjacjach umów dotyczących korzystania z nieruchomości czy doradztwo podatkowe dotyczące inwestycji.  Kancelaria ECOVIS oferuje również reprezentowanie Klientów przed sądami i organami administracji rządowej i samorządowej.

Jako jedna z pierwszych w Polsce Kancelaria ECOVIS doradzała w procesie uzyskania przez przedsiębiorcę decyzji o wsparciu wydanej przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii na realizację nowych inwestycji na podstawie przepisów ustawy o wpieraniu nowych inwestycji, która weszła w życie 30 czerwca 2018 r.

Wspieramy także przedsiębiorców w działaniach optymalizujących ich działalność poprzez wdrażanie ulgi badawczo-rozwojowej (ulga B+R) oraz preferencyjnego opodatkowania dochodów z kwalifikowanych praw własności intelektualnej (IP Box).