Przewodniczący Rady

Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza 

Wiceprzewodniczący Rady

Marek Łangowski - Prezes Zarządu TMA Automation sp. z o. o. 

Sekretarz Rady

dr Ewa Preis - Radca Prawny B.A.U.S. AT sp. z o. o.

Członkowie Rady

Marek Szczepański - Starosta Powiatu Chojnickiego
Alan Aleksandrowicz - Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska ds. inwestycji
Magdalena Kołodziejczak - Wójt Gminy Pruszcz Gdański
Agnieszka Kukiełko - Naczelnik Wydziału Polityki Gospodarczej w Urzędzie Miasta Gdynia
Tomasz Szymkowiak - Zastępca Burmistrza Gminy Żukowo
Leszek Czubała - Członek Zarządu Kwidzyńskiego Parku Przemyslowo-Technologicznego
Piotr Szwedowski - Członek Zarządu Powiatu Malborskiego
Jacek Gross - Starosta Powiatu Nowodworskiego
Roman Kużel - Burmistrz Władysławowa
Joanna Krause - Główny specjalista w Wydziale Strategii Rozwoju Miasta Sopotu
Tadeusz Błędzki - Wiceprezydent Starogardu Gdańskiego
Jolanta Szewczun - Burmistrz Dzierzgonia
Adam Burczyk - Wiceprezydent Miasta Tczew
Gabriela Lisius - Starosta Powiatu Wejherowskiego
Andrzej Olszewski - Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski
Krzysztof Hekert - Zastępca Burmistrza Miasta Brodnica
Mirosław Gębski - Inspektor ds. Rozwoju Gminy Solec Kujawski
Edyta Wiwatowska - Prezes Zarządu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego sp. z o.o.
Jakub Kochowicz - Wójt Gminy Lisewo
Ewa Bąk - Sekretarz Gminy Kowalewo Pomorskie
Adam Olejnik - Starosta Powiatu Grudziądzkiego
Artur Grobelski - Dyrektor Biura Obsługi Inwestorów  w Urzędzie Miasta Inowrocławia
Krzysztof Baranowski - Starosta Powiatu Lipnowskiego
Bartosz Nowacki - Starosta Powiatu Mogileńskiego
Krzysztof Błoński - Zastępca Burmistrza Nakła nad Notecią
Małgorzata Chłodzińska - Sekretarz w Starostwie Radziejowskim
Monika Kalinowska - Dyrektor Biura Burmistrza Urząd Miasta Rypin
Anna Sotkiewicz-Tumanik Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim
Czesław Woliński - Burmistrz Gminy Nowe
Piotr Kowal - Wójt Gminy Łysomice
Łukasz Szarszewski - Dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu
Tomasz Stybaniewicz - Zastępca Burmistrza Tucholi
Tomasz Zygnarowski - Burmistrz Miasta Wąbrzeźno
Tomasz Chymkowski - Burmistrz Brześcia Kujawskiego
Anna Pakulska - Kierownik Centrum Obsługi Inwestora w Urzędzie Miasta Włocławek
Grzegorz Smoliński - Kierownik Referatu Rozwoju i Funduszy Urzędu Miejskiego w Barcinie
Remigiusz Gryń - Właściciel AG-REM PPHU Remigiusz Gryń
Teresa Hudzik-Pięta - Starszy specjalista ds. inwestycji Apator S.A.
Zbigniew Gotartowski - Współwłaściciel Bibus Menos sp. z o.o.
Tomasz Balcerowski - Prezes Zarządu Ekoinbud sp. z o.o.
Łukasz Porada - Członek Zarządu HAAD sp. z o.o.
Mariusz Kołtun - Prezes Zarządu Hanzatec sp. z o.o.
Zbigniew Zienowicz - Prezes Zarządu Hydromega sp. z o.o.
Michał Wieczerzycki - Prezes Zarządu Jabil Poland sp. z o.o.
Agnieszka Siałkowska - Członek Zarządu Katarzynki Akcesoria Meblowe sp. z o.o.
Beata Żaczek - Prezes Zarządu Kokoszki Prefabrykacja S.A.
Marek Michalski - Dyrektor Cementowni Kujawy Lafarge Cement S.A.
Zbigniew Barłóg - Prezes Zarządu Metalbark sp. z o.o.
Zbigniew Krzemiński - Prezes Zarządu MMB Drives sp. z o.o.
Grzegorz Kończalski - Prezes Zarządu Tioman spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Adam Rochowiak - Dyrektor ds. Finansów i kontrolingu Wika Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Marian Olszyński - Doradca ds. Rozwoju Zelan sp. z o.o.
Tomasz Walerowicz - Zastępca Dyrektora ZPP Cedrob S.A
Radosław Dylik - Właściciel Zakłady Mechaniczne Azofer Dylik&Dylik sp.j.
Marek Browalski - Dyrektor Zarządzający Kitron sp. z o.o.
Roman Rogalski - Prezes Zarządu Nadwiślańskiego Związku Pracodawców Lewiatan, Wiceprzewodniczący WRDS
Zbigniew Canowiecki - Przewodniczący Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego
Rafał Modrzewski - Zastępca Dyrektora Departamentu Planowania Strategicznego i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Łukasz Żelewski - Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Pomorza S.A.