• 30MAR 2023

  Spotkanie dla przedsiębiorców z Inowrocławia oraz powiatu inowrocławskiego

  Wraz z Urzędem Miasta Inowrocławia organizujemy spotkanie dla przedsiębiorców z Inowrocławia oraz z powiatu inowrocławskiego, które odbędzie się 30 marca o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Inowrocławia.

  Podczas spotkania przedstawimy możliwość zwolnienia z podatku dochodowego na nowe inwestycje . W przypadku zwolnienia z podatku dochodowego głównym warunkiem jest planowana inwestycja w najbliższym czasie (może to być przykładowo rozbudowa zakładu, zakup maszyn, zakup wartości niematerialnych i prawych, modernizacja dotychczasowych środków trwałych) i działalność produkcyjna lub świadczenie specjalistycznych usług.

  Zapraszamy!

 • 30MAR 2023

  Spotkanie dla przedsiębiorców z powiatu chojnickiego

  Wspólnie z Burmistrzem Miasta Chojnice – Panem Arseniuszem Finsterem oraz partnerami spotkania: Millennium Bank S.A., KUKE S.A. oraz Randstad Polska sp. z o.o. serdecznie zapraszamy do Urzędu Miasta na spotkanie dla przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 marca, w godzinach 10:00 – 12:00.

  W programie przewidujemy cztery wystąpienia, nt. pomocy publicznej i instrumentów finansowych do realizacji inwestycji, narzędzi wsparcia eksportu oraz bieżących trendów na rynku pracy. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń i kontaktów z uczestnikami.