Wstecz

Aktualności

Data publikacji: 31.03.2020

Zatrudnij robota w walce z Covid19!

Czy nowe technologie mogą wspomóc organizacje, firmy, instytucje, których rola związana jest z opanowaniem epidemii?

 

Jesteśmy pewni, że jest to możliwe!

 

Firm Pirxon, mająca swoją siedzibę w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, oferuje pomoc organizacjom, będące na pierwszej linii frontu z COVID-19 to również ogromne potrzeby w obsłudze tej zarazy w obszarze biurowym, szczególnie przetwarzania dużej ilości danych.

 

Pirxon S.A.:

„Jako firma informatyczna nie potrafimy szyć maseczek, ani gotować posiłków dla lekarzy. Ale jesteśmy pewni, że szpitale, sanepidy czy inne organizacje będące na pierwszej linii frontu z COVID-19 to również ogromne potrzeby w obsłudze tej zarazy w obszarze biurowym, szczególnie przetwarzania dużej ilości danych.

Mamy zapewnienie od dostawców technologii #RPA o wsparciu organizacji w potrzebie darmowymi licencjami.

 

Ale licencje na technologię to nie wszystko.

  • Jako zespół Pirxon S.A. jesteśmy gotowi, by szybko i całkowicie zdalnie przygotować roboty, które odciążą pracowników od wielokrotnego wprowadzania lub raportowania danych.
  • Jeżeli pracujecie w obsłudze pacjentów COVID lub jeżeli jesteście w stanie skontaktować nas z osobami, które właśnie teraz mierzą się z tą całą biurokracją w szpitalach, sanepidach, GISach etc.. dajcie im lub nam znać, że chcemy pomóc w tym obszarze całkowicie pro bono.

    Chętnie przygotujemy roboty RPA, które pomogą im w tym jakże trudnym i ważnym dla nich momencie". 

https://pirxon.com/pl/kontakt-z-nami/

 

 

PIRXON SA posiada największe w Polsce portfolio zrealizowanych projektów i referencji w obszarze robotyzacji z wykorzystaniem technologii Robotic Process Automation(RPA).