Misją Randstad jest wspieranie ludzi i przedsiębiorstw w rozwijaniu ich prawdziwego potencjału na każdym etapie drogi biznesowej.

Wiemy i rozumiemy, jak ważny jest aktywny udział w zarządzaniu procesami wewnątrz firmy, dlatego chętnie i z zaangażowaniem bierzemy na siebie odpowiedzialność związaną z obszarami szeroko rozumianego HR, aby nasi klienci mogli skupiać się na tym co najważniejsze - osiąganiu kolejnych sukcesów.

Oferujemy wsparcie w kompleksowym procesie rekrutacji kandydatów najlepiej dopasowanych do ich organizacji. Specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej i stałej, zarówno w rekrutacjach na stanowiska produkcyjne i asystenckie, jak i w rekrutacjach wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, a także ekspertów na stanowiska kierownicze średniego i wyższego szczebla z takich obszarów, jak: IT, inżynieria, finanse, technologia, SSC/ BPO, HR czy marketing i sprzedaż. Świadczymy także usługi w obszarze doradztwa personalnego, outsourcingu procesów rekrutacyjnych, usług kadrowo-płacowych oraz outplacemencie. Ekspercko wspieramy też w obszarze HR inwestorów krajowych oraz zagranicznych.

Mocno stawiamy na rozwój digitalizacji procesów HR u naszych klientów, między innymi poprzez rekrutacje online, ale też cyfrowe rozliczanie i planowanie czasu pracy.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, pasji do tego czym się zajmujemy i grupie wysoko wykwalifikowanych ekspertów, staliśmy się światowym liderem branży HR. Działamy globalnie, w oparciu o wartości takie, jak: wiedza, współpraca, zaufanie, dążenie do doskonałości i równoczesne łączenie interesów wszystkich stron. Jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko naszych lokalnych klientów i kandydatów.

Chętnie i z pasją dzielimy się naszą wiedzą oraz najlepszymi praktykami. Nasi eksperci nieustannie badają i poddają analizie uwarunkowania mające wpływ na kształt rynku pracy oraz czynniki rzutujące na poszczególne sektory gospodarki. Dzięki powołanemu do życia w roku 2008 Instytutowi Badawczemu Randstad trzymamy rękę na pulsie polskiego i międzynarodowego rynku pracy oraz jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami HR.
Nasi partnerzy biznesowi otrzymują stały dostęp do pakietu cenionych przez nich materiałów, takich jak cykliczne raporty, monitory rynku pracy czy tematyczne webinary.

Human Forward to dwa słowa, które dokładnie określają to, czym się kierujemy w kontaktach z klientami oraz kandydatami - skupiamy się na ludziach i relacjach, wspomagając się przy tym nowoczesnymi technologiami.

Jesteśmy obecni w 39 krajach na świecie, a każdego dnia pracę z nami rozpoczyna 640 tysięcy osób.